Aktualności:

marzec 2018

LINETECH S.A. zajmująca się obsługą statków powietrznych w siedmiu portach lotniczych powierzyła nam współpracę w obszarze IT

styczeń 2018

Podpisaliśmy umowę o świadczeniu usług serwisowych z firmą Pimco Sp. z o.o. która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa i ochrony.

grudzień 2017

Nasze Portfolio wzbogaciło się o kolejną firmę z branży księgowej. HANZA sp. z o. o., dziękujemy za zaufanie i liczymy na długą i owocną współpracę.

październik 2017

Rozpoczynamy opiekę serwisową nad naszym nowym partnerem biznesowym. Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. to polski oddział koncernu TE Connectivity, światowego producenta nowoczesnych rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych.

wrzesień 2017

Do grona firm nad którymi roztaczamy opiekę informatyczną dołącza kolejne wydawnictwo. Grupa Cogito Sp. z o.o. – wydawca popularnych czasopism edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

lipiec 2017

Rozpoczęliśmy współpracę serwisową ze spółką grup IT w regionie EMEA, która specjalizuje się w usługach dla bankowości i dla sektora finansów, ubezpieczeń i telekomunikacji

czerwiec 2017

Naszym nowym klientem została Grupa DAS Najlepsze z Polski S.A. zajmująca się sprzedażą produktów polskich producentów artykułów spożywczych i alkoholowych do niemieckich sieci handlowych.

maj 2017

Przedsiębiorstwo Rozwoju i Wdrożeń „OBERON” poszerza grono naszych klientów serwisowych.

kwiecień 2017

Nawiązaliśmy współpracę serwisową z firmą KORMAN Sp. z o.o. zajmującą się wykonywaniem konstrukcji i pokryć dachowych.

marzec 2017

Podpisaliśmy umowę o świadczeniu usług serwisowych z Von der Heyden Development Sp. z o.o. – spółką świadczącą usługi deweloperskie i konsultingowe dla firm należących do Grupy, oraz dla wybranych klientów zewnętrznych.

luty 2017

Przedłużenie umowy w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej z Fabryką Mebli RFM Sp. z o.o. zajmującą się produkcją i projektowaniem mebli

styczeń 2017

Naszym nowym klientem została  Agencja Reklamowa w Warszawie ADAH Advertising

grudzień 2016

Rozpoczęliśmy współpracę serwisową z kancelarią prawną SD&PARTNERS Sp. z o.o.

listopad 2016

Naszym nowym klientem została Firma Sterbios Sp. z o.o. Dostawca najwyższej klasy produktów uznanych marek światowych dla laboratoriów mikrobiologicznych na terenie całego kraju.

październik 2016

Do grona naszych Klientów dołączyło Biuro Architektoniczne Innebo sp. z o.o.

wrzesień 2016

Podpisaliśmy umowę serwisową z Portico Project Management, firmą wykonującą usługi Inwestora Zastępczego, Inżyniera Kontraktu, Ekonomisty Kontraktu, oraz Inspektorów Nadzoru z branży budowlanej.

sierpień 2016

Nawiązaliśmy współpracę serwisową z  Firmą ANTAR Sp. J. znanym na rynku Polskim dystrybutorem sprzętu medycznego

lipiec 2016

Pod naszą opiekę serwisową przejmujemy dwie lokalizacje biura rachunkowego Universal – Expert, świadczącego standardowe i specjalistyczne usługi księgowe.

czerwiec 2016

Podpisaliśmy umowę serwisową z Firmą JD Mercury sp. z o.o. która świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz agencji pracy tymczasowej.

maj 2016

Zakończyliśmy analizę przedwdrożeniową głównych procesów firmy Radosław Chmura - Kancelaria Patentowa.  Powstał systemem klasy ERP zasilony danymi ze "starych" systemów, obecnie został oddany i pełni rolę głównego systemu w firmie, porządkując i systematyzując wszystkie sprawy klientów.

luty 2016

Nawiązaliśmy współpracę serwisową z niezależną kancelarią prawną Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna Sp. k. – jest to zespół prawie 40 prawników.

listopad 2015

Poszerzamy swoje kompetencje systemowe na rynku medycznym. Podpisaliśmy umowę ze znaną i renomowaną placówką warszawską - Szpitalem Specjalistycznym św. Zofii na dostawę systemu elektronicznego obiegu dokumentacji pozamedycznej. System Prelude BPM usprawni w Szpitalu m.in. procesy obiegu dokumentów finansowych, umów, korespondencji oraz zamówień wewnętrznych.

wrzesień 2015

Wdrożyliśmy system do zarządzania siecią salonów fryzjerskich dla Hair Studio. Nasza firma na indywidualne zamówienie klienta stworzyła narzędzie do rejestracji i rezerwacji wizyt w salonach z modułem planowania czasu pracy oraz oceny satysfakcji z wykonanych usług. Rezerwacja wizyt dla klientów Hair Studio dostępna jest przez stronę internetową http://wizyty.futurehost.pl/web/login.

lipiec 2015

Rozpoczynamy współpracę serwisową z firmą Logic Sp. z o.o. sp.k.

sierpień 2015

MOSPAN zainicjował nowy projekt systemowy dla firmy Pyrylandia Sp. z o.o. - producenta profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych dla kolejnictwa. Nasz system Prelude BPM będzie wspomagał m. in. procesy zarządzania produkcją, gospodarką magazynową oraz serwisem.

maj 2015

Po podpisaniu umowy serwisowej, do grona naszych klientów dołączyła firma Simple Media Sp. z o.o.

marzec 2015

Kolejna Kancelaria, tym razem Prawno-Patentowa podpisała z nami umowę serwisową. Kancelaria świadczy usługi w sprawach własności intelektualnej.

marzec 2015

Uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej – www.mospan.pl. Odsłona nowej strony jest elementem procesu ujednolicenia sposobu prezentacji naszej oferty. Nadrzędnym celem zmian było dostosowanie nowego layoutu do potrzeb urządzeń mobilnych, dzięki czemu strona pozostaje jasna i przejrzysta, niezależnie od systemu operacyjnego, czy wielkości ekranu. 

luty 2015

MOSPAN inauguruje współpracę z AGFA Graphics NV Oddział w Polsce. Umowa została wynegocjowana i zawarta na poziomie centrali korporacji w Belgii.

luty 2015

Rozpoczynamy współpracę serwisową z firmą Agroma S.A. Dystrybutor zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego oraz sprzętu do odśnieżania.

styczeń 2015

Podpisaliśmy umowę serwisową z firmą Avargraf Sp. z o.o. – firmą zajmującą się dystrybucją maszyn i urządzeń poligraficznych.

styczeń 2015

Wdrożyliśmy system informatyczny oraz zaprojektowaliśmy portal internetowy dla MGM Resorts – właściciela kompleksu apartamentów na terenie Polski. System zarządza kompleksowo rezerwacjami i płatnościami online.

grudzień 2014

Nawiązaliśmy współpracę serwisową z DGM Poland Sp. z o.o. – firmą specjalizującą się w ekspedycji i obsłudze materiałów niebezpiecznych.

grudzień 2014

MOSPAN rozpoczyna obsługę informatyczną dla Seen Distribution Sp. z o.o. – ogólnopolskiego dystrybutora podzespołów elektronicznych i elementów mocujących.

październik 2014

Rozpoczynamy współpracę serwisową z firmą z sektora finansowego Elephant Finance Sp. z o.o.

wrzesień 2014

MOSPAN wdraża system BPM dla Stowarzyszenia „Po Pierwsze Rodzina”. System zarządza kluczowymi obszarami działalności stowarzyszenia: obsługą pacjentów, sprawami kadrowymi, obiegiem dokumentacji medycznej, wymianą danych z systemami NFZ.

sierpień 2014

Początek kompleksowej obsługi informatycznej AVC Polska Sp. z o. o. – firmy zajmującej się instalacją i serwisem systemów telewizyjnych.

styczeń 2014

Przedłużenie umowy z Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej placówek UCSiR.

grudzień 2013

Objęcie opieką informatyczną Fundacji Nauki Języków Obcych „Linguae Mundi”. Fundacja od 1989 r. specjalizuje się w nauce języków obcych dla osób dorosłych, czynnych zawodowo.

październik 2013

Projektujemy i wdrażamy system BPM dla PPprojekt Sp. z o.o. – firmy świadczącej usługi projektowe w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej i mostowej. System centralizuje procesy obsługi korespondencji i pism wewnętrznych oraz zarządza elektronicznym obiegiem dokumentacji projektowej i faktur.

Kim jesteśmy?

MOSPAN już od 21 lat specjalizuje się w kompleksowym wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Naszym przesłaniem jest całościowe podejście do oczekiwań i zadań stawianych nam przez naszych Klientów.

Zapewniamy przedsiębiorstwom pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych Klienta.

Jako firma informatyczna świadczymy również profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań systemowych dla biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych na indywidualne zamówienie Klienta. W tym celu stworzyliśmy autorską platformę Prelude BPM®, która jest niezawodnym narzędziem pozwalającym na modelowanie dowolnych procesów zachodzących w organizacji.

MOSPAN zajmuje się ponadto dostawą profesjonalnego sprzętu IT. W tym celu współpracujemy z czołowymi producentami komputerów, podzespołów, urządzeń peryferyjnych oraz  infrastruktury sieciowej. Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy ICY DOCK® – renomowanego producenta urządzeń pamięci masowych i archiwizacji danych.