Kim jesteśmy?

MOSPAN już od 25 lat specjalizuje się w kompleksowym wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Naszym przesłaniem jest całościowe podejście do oczekiwań i zadań stawianych nam przez naszych Klientów.

Zapewniamy przedsiębiorstwom pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych Klienta.

Jako firma informatyczna świadczymy również profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań systemowych dla biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych na indywidualne zamówienie Klienta. W tym celu stworzyliśmy autorską platformę Prelude BPM®, która jest niezawodnym narzędziem pozwalającym na modelowanie dowolnych procesów zachodzących w organizacji.

MOSPAN zajmuje się ponadto dostawą profesjonalnego sprzętu IT. W tym celu współpracujemy z czołowymi producentami komputerów, podzespołów, urządzeń peryferyjnych oraz infrastruktury sieciowej. Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy ICY DOCK® – renomowanego producenta urządzeń pamięci masowych i archiwizacji danych.